Zee5 HİPİ Hindistan’da Kullanılmaya Başlandı

Zee5 HİPİ Hindistan’da Kullanılmaya Başlandı

Hindistanda Tiktok yasaklandıktan sonra bir çok aktör ortaya çıkmaya başladı. Son olarak ZEE5 HİPİ,Kısa video uygulamasının android cihazlar için hazır olduğunu duyurdu.

Yeni uygulama olo Indya, Chingari, Mitron ve ShareChat’ten Moj gibi rakipler ile mücadele edecek. Tabiki bu yerel aktörler dışında İnstagram Reel ile Facebook’un testlerine başladığı yeni kısa video uygulamasıda var. Zee5 Hipi henüz IOS için hazır değil. Ama kısa sürede IOS kullanıcıları tarafından da indirilebilecek.

Zee5’te Genişletme Projeleri İşletme Başkanı ve Ürün Müdürü olan Rajneel Kumar, Gadgets 360’a HiPi’nin bir yıldan fazla süredir geliştirilmekte olduğunu ve “kullanıcıların tüketecekleri bir sonraki dalgaya” hizmet etmeyi amaçladığını söyledi.

Kumar, HiPi’nin çeşitli demografik özellikleri, coğrafyayı ve ayrıca ülkede var olan telefon türlerini karşılayan çeşitli içerikler getireceğini de sözlerine ekledi. Bununla birlikte, içerik dışında, Zee5 platformunu diğer benzer tekliflerden biraz farklı kılan ölçülüdür.

Kumar, “Kullanıcıları ve kışkırtıcı içeriği veya uygunsuz içeriği kaldıran veya engelleyen diğer platformlardan farklı olarak, yatırım yaptığımız şey, platformdaki her bir içerik parçasının ilerlemeden önce denetlenmesidir” dedi.

Zee5 ayrıca moderatörlere yardımcı olan ve platformun yaratıcılarından aldığı tüm videolar için geri dönüş süresini daha hızlı hale getiren yapay zeka (AI) tabanlı bir denetim sistemi tasarladı.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

#FOLOW US ON INSTAGRAM