Apple’in 15 Eylüldeki Iphonesuz Tanıtımda Neler Tanıtılacak?

Apple’in 15 Eylüldeki Iphonesuz Tanıtımda Neler Tanıtılacak?

Apple, 15 eylülde yeni cihazlarını tanıtacak. Peki Iphone12 nin tanıtılmayacağı organizasyonda neler olacak?

Apple, klasikleşen Iphone tanıtımları eylül ayında yapılırdı. Ama pandemi sebebiyle bu tarih ekime ertelendi.

Peki 15 Eylülde neler tanıtılacak?

  • Apple Watch Series 6
  • iPad Air
  • Apple One
  • AirTags
  • AirPods Studio kulaküstü Bluetooth kulaklık
  • HomePod

Bu yeni cihazlara kısaca değinecek olursak;

Watch Series 6, temel özelliklere ek olarak geliştirilmiş sağlamlık ve geliştirilmiş sağlık sensörleri ile birlikte gelecek.

10,8 inç ekrana sahip olmasını beklediğimiz yeni iPad Air, ekrana gömülü parmak izi sensörü ile gelebilir, ancak bu özellik kesin değil

MacRumors’a göre AirPods Studio deri hissi veren kumaşlara sahip bir üst segment model ve spor gibi etkinliklerde kullanılmaya uygun hafif versiyonu ile birlikte karşımıza çıkacak

Apple HomePod cihazlarını Türkiye’de satışa sunmuyor. Siri destekli akıllı ev hoparlörleri, Apple’ın ev içi ekosisteminin en önemli parçası. Tüm Apple cihazları ve evdeki kullanıcılarla sürekli haberleşebilen bu hoparlörlerin daha ucuz ve küçük bir versiyonunu görebiliriz.

Yabancı basında yer alan iddialar göre Apple, diğer tüm Apple cihazlarına bağlanabilen AirTags adında taşınabilir bir cihaz geliştirecek. AirTags’in görevi bağlı olduğu diğer değerli teknolojik cihazları kaybolduğunda bulmak olacak. Kullanıcılar AirTags’i anahtarlık olarak kullanabilecekler.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

#FOLOW US ON INSTAGRAM